Amir wśród najlepszych biologów
W finale XXVII Konkursu im. Małgorzaty Dominiak odbywąjacym się w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku 8 czerwca 2026 wśród najlepszych biologów znalazł się Amir Yasin, który odebrał nagrodę II stopnia za swoje dokonania biologiczne w tym roku (opiekunem merytorycznym Amira jest pani Katarzyna Śliwińska). Podczas uroczystej gali wykład wygłosił prof. Jerzy Jankau (szef Kliniki Chirurgii…
