Zwolnieni z teorii

Zwolnieni z teorii

Jak co roku we wrześniu odwiedzili nas przedstawiciele Olimpiady społecznej „Zwolnieni z teorii” i zachęcali młodzież do aktywności dającej wymierne korzyści i możliwość rozwoju w różnych kierunkach. Przecież każdy wydawałoby się nierealny pomysł można wykonać, wystarczy chcieć i nie bać się spróbować. 

Wyniki matury

Wyniki matury

Uroczyste rozdanie certyfikatów maturalnych odbędzie się 7 lipca 2023 o godzinie 12.00 na sali gimnastycznej. Przypominamy, że wyniki powinny być dostępne w systemie ZIU już od godziny 9.00. Osoby, które nie mogą przybyć na uroczystość zaprasza się do sekretariatu w godzinach od 8.00-14.00. 

Weryfikacja osiągnięć – rekrutacja.

Weryfikacja osiągnięć – rekrutacja.

KANDYDACIE !!!!! Weryfikacja osiągnięć Termin  – 0d 6 lipca godz. 9.00  do 12 lipca godz. 15.00 Kandydat pochodzi ze Szkoły Podstawowej  w Gdyni   Kandydat pochodzi ze Szkoły Podstawowej w innej miejscowości Wyniki na świadectwie i osiągnięcia dodatkowe wprowadza do systemu macierzysta szkoła Wyniki na świadectwie i osiągnięcia dodatkowe wprowadza do systemu samodzielnie kandydat     Wyniki…

Finalista Olimpiady Wiedzy o III RP

Finalista Olimpiady Wiedzy o III RP

Z radością informujemy, że nasz uczeń klasy 3b Jakub Baranowski został finalistą etapu centralnego tematyczno-interdyscyplinarnej  X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP organizowanego przez Stowarzyszenie Edukacyjno – Oświatowe COPTIOSH w  Białymstoku. Tytułem tym zapewnił sobie indeks na kierunki humanistyczne wybranych uczelni w Polsce. Gratulujemy sukcesu Jakubowi.